Víkend plný akcí 21.9. - 22.9.

MČ Praha-Libuš si Vás dovoluje pozvat na následující akce:

JABLKOBRANÍ V PARKU KAMÝK

6. ročník open-air akce JABLKOBRANÍ,  se koná v pátek 21.9. od 16:00 do 21:00 v parku podél ulice U zahrádkářské kolonie.

Můžete se těšit na spoustu dobrot z různých světových koutů, vína, osvěžujících nápojů a samozřejmě nesmí chybět jablečný mošt. Co vás nemine je bohatý doprovodný program plný tance a hudby, ale hlavně zábava pro malé, střední i velké na celé odpoledne. 

Pro milovníky a jedlíky chystáme soutěž v pojídání jablečných koláčů.

Soutěž o nejlepší jablečný koláč

Vyzýváme všechny holky, kluky, dámy i pány - upečte jablečný koláč podle vaší oblíbené receptury a přihlaste se do soutěže o krásné ceny. Na tvaru nebo původu receptu a koláče nezáleží. Chuť je to, o co tu běží!
Kontaktní osoba: Luongová Linh, luongova@praha-libus.cz

 

DRAKIÁDA a DEN ZDRAVÍ

V sobotu 22. září 2018 se od 14:00 do 17:00 koná na písnickém fotbalovém hřišti ve Švihovské ulici DRAKIÁDA A DEN ZDRAVÍ
Čeká na Vás zábavné odpoledne plné soutěží, sportovních a vzdělávacích aktivit, informací o zdraví a prevence zdraví.

Dračí soutěž vrcholí po 17 hodině, kdy budou vyhlášeny vítězové v jednotlivých kategoriích - Nejkrásnější létající drak, Nejdéle létající drak, Nejoriginálnější drak.

Pro děti jsou připraveny dále workshopy, malování na obličej, jízda na ponících a další aktivity. Občerstvení pro děti zdarma.

V rámci Dnu zdraví budou pro Vás připraveny stanoviště s měřením základních tělěsných hodnot, tuku v těle, kosterního svalstva, stanovení BMI. Dále měření oxidu uhelnatého, alkobrýle, prevence proti kouření. Dermatologické poradenství, nutriční poradenství, konzultace s optikem, zdravé svačinky, metabolická anaýza, prevence nemocí a další stanoviště.

Akce jsou zdarma. Více informací v přiložených letácích.

Těšíme se na Vás.

MČ Praha-Libuš