Slovo starosty

02.01.2020

Slovo starosty - leden 2020

Vážení občané, vítám vás v novém roce 2020 na stránkách našeho časopisu a dovolte mi, abych vám popřál vše nejlepší do nového roku, hodně zdraví a štěstí, za sebe pak ještě vstřícný úřad městské... (číst více)

29.11.2019

Slovo starosty - prosinec

Vážení občané, kdybych měl jmenovat nejčastější dotaz, s jakým jste se na mne v listopadu obraceli, bylo by to zprovoznění zastávky Mílová autobusu linky 165 směr Libuš: „Zastávka je... (číst více)

05.11.2019

Slovo starosty - listopad

Vážení občané, odbor územního plánování Magistrátu hlavního města Prahy zveřejnil hrubopisy územních studií kolem budoucích stanic metra D Libuš a Písnice. Je teď na nás, abychom k nim podali... (číst více)

01.10.2019

Slovo starosty - Říjen

Vážení občané, před volbami jsem slíbil, že rekonstrukcí Libušské v Písnici a stavbou okružní křižovatky naše úsilí o rekonstrukce ulic nekončí. V září jsme dokončili rekonstrukci pěti... (číst více)

02.09.2019

Slovo starosty - Září

Vážení občané, úřad vaší městské části v létě rozhodně nezahálel. Na konci července byla zahájena stavba dvou nových tříd při Mateřské škole K Lukám, začali jsme uprostřed léta, aby ty... (číst více)

01.07.2019

Slovo starosty - Červenec

Vážení občané, konec školního roku v ZŠ Meteorologická byl velmi rušný. Část rodičů vyzvala pana ředitele k rezignaci. Jakmile jsem se o chystané výzvě dozvěděl, sešel jsem se obratem s... (číst více)

01.06.2019

Slovo starosty - Červen

Vážení občané, v září 2016 vydal odbor výstavby Prahy 12 rozhodnutí o umístění stavby tzv. písnického obchvatu. Proti tomuto rozhodnutí se odvolalo deset převážně místních občanů. Na konci dubna... (číst více)

03.05.2019

Slovo starosty - Květen

Vážení občané, v březnu proběhl konkurz na ředitele/ředitelku ZŠ s rozšířenou výukou jazyků v Písnici. Přihlášku podaly dvě zájemkyně. První byla stávající ředitelka paní Blanka... (číst více)

01.04.2019

Slovo starosty - Duben

Vážení občané, účelem loňské rekonstrukce Libušské v Písnici bylo nejen a především nahradit ten příšerný tankodrom novým asfaltovým kobercem, ale zároveň docílit bezpečnějšího pohybu chodců... (číst více)

04.03.2019

Slovo starosty - Březen

Vážení občané, od poloviny dubna plánujeme rekonstrukci vnitřních prostor pošty na Libušské u úřadu. Začátek prací je naplánován od 15. dubna a jejich dokončení zhruba do 3. června. Po tuto dobu bude... (číst více)

01.02.2019

Slovo starosty − únor

Vážení občané, na loňskou rozsáhlou rekonstrukci Libušské v Písnici letos hlavní město Praha naváže dalšími rekonstrukcemi v okolí, které začnou, jakmile to počasí v březnu umožní. Proto mi dovolte,... (číst více)

30.01.2019

Slovo starosty - Leden

Vážení občané, nakročili jsme do nového roku. Dovolte mi se nejprve ohlédnout za tím loňským. Patřil k těm přelomovým, co se týká investic a jejich příprav. Rekonstrukce Libušské v Písnici se dotkla... (číst více)

30.11.2018

Slovo starosty

Vážení občané, první listopadový víkend letošního roku se stal v životě naší městské části velkým mezníkem – dokončili jsme stavbu písnické hasičárny a po sedmi měsících byla otevřena zrekonstruovaná... (číst více)

01.10.2018

Slovo starosty

Vážení občané, v době, kdy ze svých poštovních schránek berete do rukou toto číslo, probíhají komunální volby či už jsou za námi, ale pravděpodobně je před námi druhé kolo senátních voleb, ve kterém... (číst více)

31.08.2018

Slovo starosty

  Vážení občané, rekonstrukce Libušské v Písnici se 1. srpna přehoupla do druhé etapy, kdy se začala rekonstruovat poslední část v úseku od ulice K Mejtu po ulici K Vrtilce. Došlo tak k zásadní... (číst více)

Stránky