Svatomikulášské oslavy, Rozsvícení vánočních stromů

Vážení občané,

zveme Vás na tradiční akce,které se konají tento víkend:

V pátek 29.11.2019 se konají Svatomikulášské oslavy spojené s charitou v libušské Sokolovně od 16:00 do 19:00. V průběhu odpoledne příjde Mikuláš. Čeká Vás povečer plný rukodělných předvánočních workshopů, stánku s možností zakoupení občerstvení nebo drobných dekoračních předmětů, tradičních hudebních a tanečních vystoupení,kapela hrající ethno-folk ze všech koutu světa skupina Načarej. V průběhu akce se bude přispívat na charitu. Vybrané finanční příspěvky a dary bude na místě přebírat projekt Nejdřív střecha Výboru dobré vůle Nadace Olgy Havlové. Přispívat se bude také organizaci Naděje, pobočka Praha. Přijďte si užít příjemný podvečer, přispět na dobrou věc a vyhrajte ve vánočním losování o ceny. Budeme vybírat zimní ošacení, obuv a doplňky, zejména pánské, spacáky, deky a trvanlivé potraviny. Bude možnost přispět i finančně. VSTUP NA AKCI JE ZDARMA. Přispívejte na charitu!


V sobotu 30.11.2019 od 17:00  rozsvítíme vánoční strom na Sídlišti Písnice (před prodejnou potravin a restaurací U ryby). Čeká na Vás vystoupení dětí z MŠ Lojovická, hudební vystoupení, adventní promluva. Připraveno bude drobné občerstvení.


V neděli 1.12.2019 od 17:00 rozsvítíme vánoční strom ve staré Písnici ( na náměstíčku při ulici K Vrtilce). Čeká na Vás vystoupení dětí z MŠ Ke Kašně, dětí ze ZŠ s RVJ, komorní sbor Libuše. Uvítáme,když místní hospodyňky a kuchařky přinesou na stůl ochutnávky domácího cukroví a moučníků.Připraveno bude drobné občerstvení.

 

Přijdťe si užít první adventní víkend.

MČ Praha-Libuš