Očkování proti COVID-19

Pomoc seniorům s registrací na očkování proti COVID-19.

MČ Praha-Libuš se rozhodla pomoci seniorům nad 80 let s orientací v systému očkování proti COVID-19 včetně registrace na očkování a případné dopravy k očkování.

Od 15. 1. 2021 bude spuštěn celorepublikový online registrační systém na očkování. Lidé starší osmdesáti let by se na očkování měli dostat prednostně. Vzhledem k online registracím může být pro mnoho seniorů přihlášení komplikované, proto se Městská část Praha-Libuš rozhodla svým spoluobčanům pomoci s registrací na internetu. Seniorům, kteří mají problémy s pohybem a nemají se sami jak dostat na očkování, připraví a zajistí radnice odvoz.

V MČ Praha-Libuš žije přibližně 250 občanů starších osmdesáti let, kreří mohou využít této pomoci. Prostřednictvím rozeslaných letáčků bude MČ Praha-Libuš kontaktovat všechny seniory spadající do této skupiny, aby mohli nabídku očkování využít a chránit tak své zdraví. Pro ty, kteří se nebudou moci zaregistrovat sami, či prostřednictvím svých rodin, nabízí MČ Praha-Libuš pomoc na niže uvedeném telefonním čísle.

Obecné informace ohledně očkování naleznete na webu MZČR www.mzcr.cz.

V případě pomoci nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 731 247 996, které bude k dispozici každý všední den od 8:00 do 11:00 hodin.

PřílohaVelikost
PDF icon pha_libus_ockovani_80.pdf46.73 KB